1 / 1
Слика на Canon црн тонер 034

Canon црн тонер 034

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
11,490 MKD.
9,690 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 8,212 MKD.
Заштеди 1,800 MKD.
-16%

Само уште 5
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
11 декември 2023 - 18 декември 2023
Македонија, други
11 декември 2023 - 19 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
9454B001
Лансиран:
2 април 2015 година
Гаранција за производителот:
1 година
Оригинални додатоци:
По
Користено со:
Канон imageRUNNER 1225iF, канон imageRUNNER C1225, канон imageRUNNER C1225iF
Производител:
Канон
Веб-страница на производителот:
Canon.com
Тип на уред:
Тонер
Боја на кертриџ:
ЦРНО
За печатари:
Канон
EAN:
4549292017106
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Canon црн тонер 034
9,690 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ