1 / 1
Foto e Toner i zi Brother TN329BK

Toner i zi Brother TN329BK

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
119.79 €
111.69 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 94.65 €
Ju kurseni 8.11 €
-7%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Toneri i zi Brother TN329BK është i projektuar për printerët Brother DCP-L8450, L8350-HL, MFC-L8850. Rendimenti i këtij toneri shkon deri në 6000 faqe A4 me mbulim standard 5%. Arsyet e përdorimit të tonerëve origjinalë janë të shumtë si ruajtja e garancionit të pajisjes, mirëmbajtja e kualitetit të lartë të printimeve dhe përputhshmëria maksimale me produktet.
Kodi i prodhuesit:
TN329BK
Lansuar:
19 Korrik 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Brother DCP-L8450CDW, Brother HL-L8350CDW, Brother MFC-L8850CDW
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/6000
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com
Lloji i pajisjes:
Toner
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
Brother
EAN:
4977766735056
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Toner i zi Brother TN329BK
111.69 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo