1 / 4
Слика на HP Тонер W1103A бр. 103А (2500 стр.), Црн
Слика на HP Тонер W1103A бр. 103А (2500 стр.), Црн
Слика на HP Тонер W1103A бр. 103А (2500 стр.), Црн
Слика на HP Тонер W1103A бр. 103А (2500 стр.), Црн

HP Тонер W1103A бр. 103А (2500 стр.), Црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,509 MKD.
1,490 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,263 MKD.
Заштеди 19 MKD.
-2%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
08 декември 2023 - 15 декември 2023
Македонија, други
09 декември 2023 - 16 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Оригинално полнење PRN Компатибилни печатачи - HP Neverstop Laser 1000w, HP Neverstop Laser 1000a, HP Neverstop Laser MFP 1200w, HP Neverstop Laser MFP 1200a Црна боја даваат 2500 страници А4 со 5% стандардна покриеност
Гаранција за производителот:
1 година
Оригинални додатоци:
По
Боја на кертриџ:
ЦРНО
За печатари:
HP
Тип на уред:
Тонер
Покриеност (%) / Број на страници:
5/2500
Доверливост:
100 %
Лансиран:
3. 10. 2019, 2. 10. 2019
Користено со:
Ласер HP Neverstop 1000w, ласер HP Neverstop MFP 1200w
EAN:
193015553248
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
HP Тонер W1103A бр. 103А (2500 стр.), Црн
1,490 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ