1 / 1
E shitur
Foto e Toner HP Q2613X, i zi

Toner HP Q2613X, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
173.29 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 146.85 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Toneri Q2613X me ngjyrë të zezë është i dizajnuar për printer HP. Ky toner ka kapacitet printimi deri 4000 faqe me 5% standard mbulimi. Avantazhi i këtij produkti qëndron në origjinalitetin e tij dhe cilësinë e cila nuk mund të arrihet me tonerë të rremë. Për të parë se me cilët printerë ka përshtatshmëri, iu lutemi të shikoni parametrat.
Kodi i prodhuesit:
Q2613X
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
HP LaserJet 1300, HP LaserJet 1300n, HP LaserJet 1300xi
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/4000
Prodhuesi:
HP
Lloji i pajisjes:
Toner
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
HP
EAN:
808736420396
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Toner HP Q2613X, i zi
173.29 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo