1 / 6
Foto e Toner HP CF543A no. 203A (1300 faqe), i kuq / vjollcë
Foto e Toner HP CF543A no. 203A (1300 faqe), i kuq / vjollcë
Foto e Toner HP CF543A no. 203A (1300 faqe), i kuq / vjollcë
Foto e Toner HP CF543A no. 203A (1300 faqe), i kuq / vjollcë
Foto e Toner HP CF543A no. 203A (1300 faqe), i kuq / vjollcë
Foto e Toner HP CF543A no. 203A (1300 faqe), i kuq / vjollcë

Toner HP CF543A no. 203A (1300 faqe), i kuq / vjollcë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
111.69 €
101.96 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 86.41 €
Ju kurseni 9.73 €
-9%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Printoni të gjitha dokumentet e biznesit shpejt dhe me efikasitet të lartë. Ky toner përmirëson në mënyrë të dukshme printimet. Mbështetuni në cilësinë dhe besueshmërinë e HP dhe arrini rezultate mbresëlënëse të printimit. Ky toner përveç cilësisë së lartë, është i volitshëm, instalohet lehtë dhe zgjatë më shumë. HP CF543A no 203A është projektuar për printerët: HP COLOR LASERJET PRO MFP M280nw, HP COLOR LASERJET PRO MFP M281fdw, HP COLOR LASERJET PRO MFP M281fdn, HP COLOR LASERJET PRO M254nw, HP COLOR LASERJET PRO M254dw. Me të ju mund të printoni deri në 1300 faqe me mbulim standard prej 5 %.
Kodi i prodhuesit:
CF543A
Lansuar:
8. 12. 2017
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
HP LaserJet Pro M254dw, HP LaserJet Pro M254nw, HP LaserJet Pro M280nw, HP LaserJet Pro M281fdn, HP LaserJet Pro M281fdw
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/1300
Prodhuesi:
HP
Lloji i pajisjes:
Toner
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kuq (purpurt/magenta)
Për printer:
HP
EAN:
190781107118
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Toner HP CF543A no. 203A (1300 faqe), i kuq / vjollcë
101.96 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo