1 / 1
Продадено
Слика на Тонер HP CF281X, црна

Тонер HP CF281X, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
399.65 €
394.77 €
со ДДВ Без ДДВ 334.55 €
Заштеди 4.88 €
-1%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
CF281X
Лансиран:
26.09.2014 г.
Гаранција за производителот:
1 година
Оригинални додатоци:
По
Користено со:
HP LaserJet Enterprise M605dn, HP LaserJet Enterprise M605n, HP LaserJet Enterprise M605x, HP LaserJet Enterprise M606dn, HP LaserJet Enterprise M606x, HP LaserJet Enterprise M630dn, HP LaserJet Enter
Покриеност (%) / Број на страници:
5/25000
Производител:
HP
Тип на уред:
Тонер
Боја на кертриџ:
ЦРНО
За печатари:
HP
EAN:
8877581479004
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Тонер HP CF281X, црна
394.77 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ