1 / 1
Foto e Toner HP CE505A, i zi

Toner HP CE505A, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
142.49 €
129.52 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 109.76 €
Ju kurseni 12.97 €
-9%

Vetëm edhe 3
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Hewlett Packard qe një kohë të gjatë merret me prodhimin e printerëve të kualitetit të lartë, si dhe të aksesorëve të ndryshëm. Kësaj radhe kompania sjell tonerin, i cili është dizajnuar për printerët e kompanisë në fjalë. Kompania thotë se ky toner mund t’i printojë mbi 2300 faqe me një mbulueshmëri standarde prej 5%. Për të parë se me cilët printerë përshtatet ky toner, vizitoni parametrat.
Kodi i prodhuesit:
CE505A
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
HP LaserJet P2035, HP LaserJet P2035n, HP LaserJet P2055d, HP LaserJet P2055dn, HP LaserJet P2055x
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/2300
Prodhuesi:
HP
Lloji i pajisjes:
Toner
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
HP
EAN:
883585695775
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Toner HP CE505A, i zi
129.52 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo