1 / 1
Продадено
Слика на Тонер HP 312A, виолетова

Тонер HP 312A, виолетова

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
201.02 €
197.78 €
со ДДВ Без ДДВ 167.61 €
Заштеди 3.24 €
-2%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
CF383A
Лансиран:
29 април 2014 година
Гаранција за производителот:
1 година
Оригинални додатоци:
По
Користено со:
HP LaserJet Pro 400 M476dn, HP LaserJet Pro 400 M476dw, HP LaserJet Pro 400 M476nw
Покриеност (%) / Број на страници:
5/2700
Производител:
HP
Тип на уред:
Тонер
Боја на кертриџ:
Црвена (виолетова / магента)
За печатари:
HP
EAN:
887111367785
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Тонер HP 312A, виолетова
197.78 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ