1 / 1
Слика на Тонер Canon CRG-737, црнa

Тонер Canon CRG-737, црнa

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
6,590 MKD.
6,390 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 5,415 MKD.
Заштеди 200 MKD.
-4%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
15 декември 2023 - 16 декември 2023
Македонија, други
16 декември 2023 - 18 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Канон е еден од производителите на квалитетни печатачи за дома и за деловни активности. Нивното портфолио ги вклучува не само самите печатачи, туку и многу подеднакво квалитетни додатоци за овие производи. Тонер Canon CRG-737 е наменет за ласерски печатачи Canon MF229dw, MF226dn, MF217w, MF216n, MF212w и MF211. Печатачите обезбедуваат висококвалитетен излез што може да се постигне само со оригинални тонери. Тонерот CRG-737 содржи црна боја и се објавува дека дава до околу 2.400 страници со стандардна покриеност од 5%.
Оригинални додатоци:
По
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Користено со:
Canon i-SENSYS LBP151dw, Canon i-SENSYS MF211, Canon i-SENSYS MF212w, Canon i-SENSYS MF216n, Canon i-SENSYS MF217w, Canon i-SENSYS MF226dn, Canon i-SENSYS MF212n, Canon i-SENSYS MF212w, Canon i-SENSYS MF212w, Canon i-SENSYS MF212w -SENSYS MF232w, Canon i-SENSYS MF237w, Canon i-SENSYS MF244dw, Canon i-SENSYS MF247dw, Canon i-SENSYS MF249dw
Код на производителот:
9435B002
Код:
9435B002
Лансиран:
15 октомври 2014 година, 15. 10. 2014
Вид на потрошен материјал::
Тонер
Тип на уред:
Тонер
Покриеност (%) / Број на страници:
5/2400
Покриеност (%) / Број на страници:w:
Покриеност (%) / Број на страници:w
Боја на кертриџ:
ЦРНО
Боја на тонер (кертриџ)::
Црна
За печатари:
Канон
Компатибилност:
Canon i-SENSYS LBP151dw, Canon i-SENSYS MF211, Canon i-SENSYS MF212w, Canon i-SENSYS MF216n, Canon i-SENSYS MF217w, Canon i-SENSYS MF226dn, Canon i-SENSYS MF229dw, Canon i-SENSYS MF231, Canon i-SENSYS MF232w, Canon i-SENSYS MF237w, Canon i-SENSYS MF244dw, Canon i-SENSYS MF247dw, Canon i-SENSYS MF249dw
Стапка на неуспех:
0,00 %
Производител:
Канон, Канон
Веб-страница на производителот:
Canon.com, Веб-страница на производителот:
EAN:
4549292014501
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Тонер Canon CRG-737, црнa
6,390 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ