1 / 1
Foto e Toner Canon CRG-040H, i zi

Toner Canon CRG-040H, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
194.36 €
183.01 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 155.09 €
Ju kurseni 11.35 €
-6%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
01 gusht 2024 - 02 gusht 2024
Maqedoni, të tjera
02 gusht 2024 - 03 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Toneri Canon CRG-040H me ngjyrë të zezë është i destinuar për printerët Canon i-SENSYS LBP710Cx dhe LBP712Cx. Ky toner mund të printoj deri në 12,500 faqe të formatit A4 dhe atë me cilësi shumë të lartë. Përparësia e përdorimit e tonerëve origjinal qëndron në përshtatshmërinë 100% të tyre me printerët për të cilët janë të destinuar për të siguruar kështu printime cilësore dhe të qëndrueshme, gjë e cila nuk mund të arrihet me përdorimin e produkteve fals.
Kodi i prodhuesit:
0461C001
Lansuar:
14 Qershor 2016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Canon i-SENSYS LBP710Cx, Canon i-SENSYS LBP712Cx
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/12500
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Lloji i pajisjes:
Toner
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
Canon
EAN:
4549292058277
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Toner Canon CRG-040H, i zi
183.01 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo