1 / 1
Продадено
Слика на Цилиндар- OKI C810 / C830, црна

Цилиндар- OKI C810 / C830, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
10,190 MKD.
9,890 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 8,381 MKD.
Заштеди 300 MKD.
-3%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
44064012
Лансиран:
13 август 2011 година
Гаранција за производителот:
1 година
Оригинални додатоци:
По
Користено со:
OKI C801, OKI C801dn, OKI C801n, OKI C810, OKI C810dn, OKI C810n, OKI C821, OKI C830, OKI C830dn, OKI C830n, OKI MC851, OKI MC860, OKI MC861
Производител:
OKI
Веб-страница на производителот:
Oki.com
Тип на уред:
Тапан
За печатари:
OKI
EAN:
5031713043324
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Цилиндар- OKI C810 / C830, црна
9,890 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ