1 / 4
E shitur
Foto e Access point HPE Aruba Instant On AP12 + përshatës i rrymës DC, kabllo (EU), Bundle
Foto e Access point HPE Aruba Instant On AP12 + përshatës i rrymës DC, kabllo (EU), Bundle
Foto e Access point HPE Aruba Instant On AP12 + përshatës i rrymës DC, kabllo (EU), Bundle
Foto e Access point HPE Aruba Instant On AP12 + përshatës i rrymës DC, kabllo (EU), Bundle

Access point HPE Aruba Instant On AP12 + përshatës i rrymës DC, kabllo (EU), Bundle

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
215.43 €
194.36 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 164.71 €
Ju kurseni 21.07 €
-10%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Pajisjet mobile dhe aplikacionet cloud si Microsoft Office 365 janë duke ndryshuar mënyrën që ju komunikoni me klientët, shitësit, dhe stafin. Për shkak se është mjaft e vështirë për të krijuar një sistem të ri pagash ose të zgjidhni zgjidhjen më efektive të shitjes - ju duhet të zgjidhni zgjidhjen më të mirë Wi-Fi për biznesin tuaj. Kjo është një pikë hyrëse me kualitet të lartë Aruba, e cila është më e përshtatshme për qëllimet tuaja. Aruba Instant On Access Points (AP) janë të lehta për t'u vendosur dhe menaxhuar. Pajisja mbështet 802.11ac Wave 2, me radio 3X3: 3 MU-MIMO për zgjerim optimal të rrjetit wireless. Pika hyrëse përdor antenat e integruara me shumë drejtime dhe një marrje maksimale të antenës prej 3.9 dBi në 2.4 GHz dhe 5.4 dBi në 5 GHz. Kjo ju jep mbulim të përsosur për të gjitha dhomat dhe zonat në të cilat ju duhet të zgjeroni rrjetin wireless WiFi. Ndërfaqet: port Uplink Gigabit Ethernet me mbështetje PoE-in (802.3af), lidhës i energjisë DC (12V), USB host (për përdorim në të ardhmen), Bluetooth Low Energy (BLE), slot i sigurisë Kensington.
Access Point:
Fuqia e sinjalit të antenës:
3,9 dBi, 5,4 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Kodi i prodhuesit:
R3J24A
Kodi:
R3J24A
Lansuar:
24. 7. 2019
Lloji i antenës:
E integruar
Lloji i pajisjes:
Access point, MU-MIMO
Lloji i ruterit / pajisjes:
Access point, MU-MIMO
Lloji i ruterit:
Access point, MU-MIMO
Mbështet WMN:
Mbështetje për rrjetë:
Menaxhimi:
Montim në mur:
Ndërfaqja:
Bluetooth, RJ-45, WiFi
Numri i porteve HUB / Switch:
1
Pesha [g]:
483
Prodhuesi:
HPE, HPE
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
1300 + 300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1000
Shpejtësia e transmetimit për WLAN (WiFi) [Mbit/s]:
1300 + 300
Shpejtësitë e transmetimit për HUB / Switch [Mb / s]:
1 000
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
Bluetooth, RJ-45, Wi-Fi
Thellësia [mm]:
157
Trashësia [mm]:
157
Varje në mur:
EAN:
190017367668
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Access point HPE Aruba Instant On AP12 + përshatës i rrymës DC, kabllo (EU), Bundle
194.36 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo