1 / 5
E shitur
Foto e Kamerë Tesla Smart 360
Foto e Kamerë Tesla Smart 360
Foto e Kamerë Tesla Smart 360
Foto e Kamerë Tesla Smart 360
Foto e Kamerë Tesla Smart 360

Kamerë Tesla Smart 360

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
71.16 €
67.92 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 57.56 €
Ju kurseni 3.24 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kjo kamerë është e pajisur me një sensor 1/3 "CMOS, i cili siguron video me rezolucion 1920 x 1080 pikselë. Ka ndriçim IR deri në 10m. Përveç kësaj, kamera mbështet zbulimin e lëvizjes / audios në video, incizimet ruhen në kartën microSD si dhe operon përmes sistemit operativ Google Android dhe iOS.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i lentës:
Fiksuar
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
WiFi:
Lloji i kamerës:
Vnitrní
Çertifikim IP:
Brendshëm
Dizajni i kamerës:
Otocná
Senzori:
1/3" CMOS
Funksione:
Audio detekce, Notifikace na smartphone, Videodetekce pohybu
Furnizim me energji elektrike nga rrjeti:
5VDC
Mikrofon i integruar:
Gjerësia mm:
87
Lartësia mm:
123
Trashësia mm:
87
Pamje në errësirë ndriçim IR:
10m
Sistemet operative OS të mbështetura:
Google Android, iOS
Lansuar:
24. 2. 2021
Rozlišení:
1920 x 1080
Napájení ze sítě:
Prodhuesi:
Tesla
Ueb-i i prodhuesit:
Shop.tesla.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8596115810020
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kamerë Tesla Smart 360
67.92 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo