1 / 6
Продадено
Слика на Телефон Grandstream GRP2604P
Слика на Телефон Grandstream GRP2604P
Слика на Телефон Grandstream GRP2604P
Слика на Телефон Grandstream GRP2604P
Слика на Телефон Grandstream GRP2604P
Слика на Телефон Grandstream GRP2604P

Телефон Grandstream GRP2604P

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
113.41 €
100.43 €
со ДДВ Без ДДВ 85.11 €
Заштеди 12.98 €
-11%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на производ:
Мобилен
Пое:
По
QoS:
По
Прилагодливи клучеви:
4
Број на пристаништа RJ-45:
2
Кодеци:
AEC, AGC, CNG, G.711 μ, G.711A, G.722, G.723, G.726, G.729AB, iLBC, OPUS, PLC, VAD
PPPoE:
По
DHCP:
По
Брзина на LAN:
10/100/1000 Mbps
Audiokonferencë:
До 5 повици
Вклучен адаптер:
Веќе
Број на сметки на СИП:
6
Код:
GRP2604P
Ширина mm:
206
Висина mm:
68
Дебелина мм:
214
Големина на инчен екран:
2,48
Лансиран:
28. 1. 2021
Пеша [g]:
790
Производител:
Грандстрим
Веб-страница на производителот:
Grandstream.com
Тип на екран:
Графика
VoIP протокол:
RTCP, RTP, SIP, SIP TLS, SRTP
EAN:
6947273703242
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Телефон Grandstream GRP2604P
100.43 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ