1 / 2
Слика на Телефон Grandstream DP730, за базните станици DP750 и DP752
Слика на Телефон Grandstream DP730, за базните станици DP750 и DP752

Телефон Grandstream DP730, за базните станици DP750 и DP752

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
8,390 MKD.
7,390 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 6,263 MKD.
Заштеди 1,000 MKD.
-12%

Само уште 3
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
08 декември 2023 - 15 декември 2023
Македонија, други
09 декември 2023 - 16 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
12. 6. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на производ:
Телефон
Безжична технологија:
DECT
Кодеци:
G.711 μ, G.711A, G.722, G.723.1, G.726, G.729AB, iLBC, OPUS
Audiokonferencë:
Со можност до 3 повици
Број на сметки на СИП:
10
Код:
DP730
Доверливост:
100 %
Пеша г.:
180
Големина на инчен екран:
2.4
Производител:
Грандстрим
Веб-страница на производителот:
Grandstream.com
Тип на екран:
Обоени, осветлено
VoIP протокол:
SIP
EAN:
6947273702757
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Телефон Grandstream DP730, за базните станици DP750 и DP752
7,390 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ