1 / 16
Продадено
Слика на Technaxx Bluetooth слушалки со полнач за автомобил, 2x USB порт, (BT-X25)
Слика на Technaxx Bluetooth слушалки со полнач за автомобил, 2x USB порт, (BT-X25)
Слика на Technaxx Bluetooth слушалки со полнач за автомобил, 2x USB порт, (BT-X25)
Слика на Technaxx Bluetooth слушалки со полнач за автомобил, 2x USB порт, (BT-X25)
Слика на Technaxx Bluetooth слушалки со полнач за автомобил, 2x USB порт, (BT-X25)
Слика на Technaxx Bluetooth слушалки со полнач за автомобил, 2x USB порт, (BT-X25)
Слика на Technaxx Bluetooth слушалки со полнач за автомобил, 2x USB порт, (BT-X25)
Слика на Technaxx Bluetooth слушалки со полнач за автомобил, 2x USB порт, (BT-X25)
Слика на Technaxx Bluetooth слушалки со полнач за автомобил, 2x USB порт, (BT-X25)
Слика на Technaxx Bluetooth слушалки со полнач за автомобил, 2x USB порт, (BT-X25)
Слика на Technaxx Bluetooth слушалки со полнач за автомобил, 2x USB порт, (BT-X25)
Слика на Technaxx Bluetooth слушалки со полнач за автомобил, 2x USB порт, (BT-X25)
Слика на Technaxx Bluetooth слушалки со полнач за автомобил, 2x USB порт, (BT-X25)
Слика на Technaxx Bluetooth слушалки со полнач за автомобил, 2x USB порт, (BT-X25)
Слика на Technaxx Bluetooth слушалки со полнач за автомобил, 2x USB порт, (BT-X25)
Слика на Technaxx Bluetooth слушалки со полнач за автомобил, 2x USB порт, (BT-X25)

Technaxx Bluetooth слушалки со полнач за автомобил, 2x USB порт, (BT-X25)

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
25.80 €
22.55 €
со ДДВ Без ДДВ 19.11 €
Заштеди 3.24 €
-13%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Минијатурна слушалка со функција за слободни раце што ќе ја цените во движење. Комплетот доаѓа со полнач за запалка за автомобил, кој работи и како докинг -станица. Зошто да купите -Рака со интегрирана батерија на полнење во комплет со полнач како докинг станица -Полначот, исто така, ќе се користи за надополнување на енергијата со уште два максимални уреди 2 x USB излез на докинг -станицата Со Bluetooth поддршка Со компатибилен мобилен телефон, телефонот се поврзува лесно и стабилно преку Bluetooth технологија. Меѓу другото, ја поддржува и функцијата за автоматски одговор. Самиот полнач содржи пар USB -порти што можат да се користат за да се надополни моќноста на два други уреди истовремено (5V / 2.1A макс. По порта). Клучни својства -Компактна слушалка Bluetooth 4.0 со функција за слободни раце, опсег до 5 метри -Литиум-полимер што се полни со капацитет од 30 mAh / 3.7 V е интегриран во слушалката; време на полнење: 1,5 часа -Време на репродукција: 2,5 часа репродукција / 30-40 часа во мирување Во комплет заедно со полнач за запалка за автомобил -Полначот содржи 2 x USB порта и работи како докинг станица за слушалката -Содржи LED индикатор за поврзување и статус на полнење -Заштита од пренапон и прекумерна струја -Тежина и димензии на слушалката: 7g / (L) 2,8 x (W) 2,2 x (H) 2,6 cm -Тежина и димензии на полначот: 15g / (L) 3,8 x (W) 2,5 x (H) 1,0 cm
Гаранција за производителот:
1 година
За автомобил:
По
Безжично полнење:
Веќе
Конектор:
USB
Боја:
Црна, сребрена, Керн - стрибрна
Лансиран:
18. 5. 2020
Наменето за:
Мобилни телефони, слушалки, таблети
Ќе машина::
Код на производителот:
TX0368
EAN:
4260358121062
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Technaxx Bluetooth слушалки со полнач за автомобил, 2x USB порт, (BT-X25)
22.55 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ