1 / 8
Продадено
Слика на Noctua NH-D15 SE-AM4 Течност за ладење за AMD процесор , 140 mm
Слика на Noctua NH-D15 SE-AM4 Течност за ладење за AMD процесор , 140 mm
Слика на Noctua NH-D15 SE-AM4 Течност за ладење за AMD процесор , 140 mm
Слика на Noctua NH-D15 SE-AM4 Течност за ладење за AMD процесор , 140 mm
Слика на Noctua NH-D15 SE-AM4 Течност за ладење за AMD процесор , 140 mm
Слика на Noctua NH-D15 SE-AM4 Течност за ладење за AMD процесор , 140 mm
Слика на Noctua NH-D15 SE-AM4 Течност за ладење за AMD процесор , 140 mm
Слика на Noctua NH-D15 SE-AM4 Течност за ладење за AMD процесор , 140 mm

Noctua NH-D15 SE-AM4 Течност за ладење за AMD процесор , 140 mm

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
131.26 €
123.15 €
со ДДВ Без ДДВ 117.28 €
Заштеди 8.11 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
NH-D15 SE-AM4
Лансиран:
4 март 2017 година
Гаранција за производителот:
1 година
Димензии [мм]:
150 x 165 x 161
Тип на батерија:
Алуминиум, бакар
Брзина на течноста за ладење [вртежи во минута]:
1 500
Ниво на бучава (dB):
24,6
Приклучок (слот):
AMD AM4
Големина на вентилаторот:
120 x 120, 140 x 140
Пеша (g):
1 320
Брзина на воздухот (CFM):
82,51
Димензии:
150 x 160 x 135
TDP-ja maksimale (Термичка моќност) [Ш]:
220
Задно светло:
Веќе
Висина на течноста за ладење [mm]:
165
Производител:
Ноктуа
Веб-страница на производителот:
Noctua.at
Вид на течноста за ладење:
активен
Контрола на брзината:
Автоматски
Конектор:
4 пин (PWM)
EAN:
90100180000611
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Noctua NH-D15 SE-AM4 Течност за ладење за AMD процесор , 140 mm
123.15 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ