1 / 5
Продадено
Слика на Logitech K400 Plus Безжична тастатура и тачпад
Слика на Logitech K400 Plus Безжична тастатура и тачпад
Слика на Logitech K400 Plus Безжична тастатура и тачпад
Слика на Logitech K400 Plus Безжична тастатура и тачпад
Слика на Logitech K400 Plus Безжична тастатура и тачпад

Logitech K400 Plus Безжична тастатура и тачпад

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
3,390 MKD.
3,190 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 3,038 MKD.
Заштеди 200 MKD.
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи. Безжична тастатура со ергономски дизајн и интегрирана тачпада, Обединувачки приемник, траење на батеријата до 18 месеци, опсег до 10 метри, мултимедијални копчиња, USB интерфејс, распоред на тастатура CZ.
Код на производителот:
920-007151
Лансиран:
16 јуни 2015 година
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB
Пеша [g]:
390
Безжична технологија:
Радио фрекфенција
Рангирање / приказ:
CZ
Ширина [мм]:
354,3
Допир на допир:
По
Производител:
Logitech
Веб-страница на производителот:
Logitech.com
Тип на тастатура:
Мембрана
Висина [mm]:
23,5
Дебелина [mm]:
139,9
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5099206059481
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Logitech K400 Plus Безжична тастатура и тачпад
3,190 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ