1 / 1
Слика на тастатура и Маус Genius KM-200, EN / SK

тастатура и Маус Genius KM-200, EN / SK

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,390 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,324 MKD.

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
08 декември 2023 - 15 декември 2023
Македонија, други
09 декември 2023 - 16 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи. Комплет за тастатура и оптички глушец погоден за секојдневна употреба дома или во канцеларија. USB интерфејс, кабел долг 1,5 m, распоред на тастатурата во Чешка, програмабилни копчиња. Глушец погоден и за десница и за леваци, ергономски дизајн, со прилагодлива резолуција до 100 dpi, 3 копчиња.

Лансиран:
24. 9. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB-A
Конектори:
USB
Јас маус:
По
Сензор за движење:
оптика
Број на копчиња:
3
Код:
31330003403
Внесете:
вертикално
Копчиња за смена:
Висок
Ширина mm:
449,92
Висина mm:
25,19
Дебелина мм:
178,56
Рангирање на изгледот:
CZ, SK
Доверливост:
100 %
Должина на кабел м:
1.5
Пеша г.:
510,5
Производител:
Генијалец
Веб-страница на производителот:
Geniusnet.com.tw
Боја:
ЦРНО
Тип на тастатура:
Мембрана
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4710268256236
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
тастатура и Маус Genius KM-200, EN / SK
1,390 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ