1 / 7
Продадено
Слика на Тастатура Corsair K70 TKL Champion Series, Cherry MX Red, САД
Слика на Тастатура Corsair K70 TKL Champion Series, Cherry MX Red, САД
Слика на Тастатура Corsair K70 TKL Champion Series, Cherry MX Red, САД
Слика на Тастатура Corsair K70 TKL Champion Series, Cherry MX Red, САД
Слика на Тастатура Corsair K70 TKL Champion Series, Cherry MX Red, САД
Слика на Тастатура Corsair K70 TKL Champion Series, Cherry MX Red, САД
Слика на Тастатура Corsair K70 TKL Champion Series, Cherry MX Red, САД

Тастатура Corsair K70 TKL Champion Series, Cherry MX Red, САД

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
10,290 MKD.
9,890 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 9,419 MKD.
Заштеди 400 MKD.
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи. Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
USB
Специјална опрема:
Мултимедијални копчиња, Отстранливи клучеви, Puller
Задно светло:
По
Кабел со плетени калеми:
По
Синхронизација на RGB:
КОРСЕАРСКО ИВЦЕ
Код:
CH-9119010-NA
Внесете:
Единечна линија
Копчиња за смена:
Долго
Преврти се:
Н-клуч
Ширина mm:
360
Висина mm:
40
Дебелина мм:
164
Рангирање на изгледот:
US
Боја на грбот:
RGB
Доверливост:
100 %
Должина на кабел м:
1,82
Време на реакција ms:
0,125
Боја на клучот:
ЦРНО
Формат на тастатура:
Без нумерички дел (TKL / 80%)
Лансиран:
23. 3. 2021
Тежина g:
930
Производител:
Корсар
Веб-страница на производителот:
Corsair.com
Боја:
ЦРНО
Тип на тастатура:
Цреша MX црвена, механичка
EAN:
840006639619
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Тастатура Corsair K70 TKL Champion Series, Cherry MX Red, САД
9,890 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ