1 / 3
Продадено
Слика на Тастатура A4tech Bloody B820R, црна
Слика на Тастатура A4tech Bloody B820R, црна
Слика на Тастатура A4tech Bloody B820R, црна

Тастатура A4tech Bloody B820R, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
6,790 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 6,467 MKD.

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи. Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4711421926928
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Тастатура A4tech Bloody B820R, црна
6,790 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ