1 / 25
Продадено
Слика на Тастатура Razer BlackWidow V3 Pro, црна
Слика на Тастатура Razer BlackWidow V3 Pro, црна
Слика на Тастатура Razer BlackWidow V3 Pro, црна
Слика на Тастатура Razer BlackWidow V3 Pro, црна
Слика на Тастатура Razer BlackWidow V3 Pro, црна
Слика на Тастатура Razer BlackWidow V3 Pro, црна
Слика на Тастатура Razer BlackWidow V3 Pro, црна
Слика на Тастатура Razer BlackWidow V3 Pro, црна
Слика на Тастатура Razer BlackWidow V3 Pro, црна
Слика на Тастатура Razer BlackWidow V3 Pro, црна
Слика на Тастатура Razer BlackWidow V3 Pro, црна
Слика на Тастатура Razer BlackWidow V3 Pro, црна
Слика на Тастатура Razer BlackWidow V3 Pro, црна
Слика на Тастатура Razer BlackWidow V3 Pro, црна
Слика на Тастатура Razer BlackWidow V3 Pro, црна
Слика на Тастатура Razer BlackWidow V3 Pro, црна
Слика на Тастатура Razer BlackWidow V3 Pro, црна
Слика на Тастатура Razer BlackWidow V3 Pro, црна
Слика на Тастатура Razer BlackWidow V3 Pro, црна
Слика на Тастатура Razer BlackWidow V3 Pro, црна
Слика на Тастатура Razer BlackWidow V3 Pro, црна
Слика на Тастатура Razer BlackWidow V3 Pro, црна
Слика на Тастатура Razer BlackWidow V3 Pro, црна
Слика на Тастатура Razer BlackWidow V3 Pro, црна
Слика на Тастатура Razer BlackWidow V3 Pro, црна

Тастатура Razer BlackWidow V3 Pro, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
307.06 €
292.43 €
со ДДВ Без ДДВ 278.50 €
Заштеди 14.63 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи. Безжична тастатура за игри со целосна висина со RGB позадинско осветлување Razer Chroma - Razer BlackWidow V3 Pro. Razer HyperSpeed ​​безжична технологија 3 режими на поврзување Razer Green механички прекинувачи Задно осветлување на Razer Chroma со 16,8 милиони бои Ергономски одмор во зглобот Хибридно интегрирано складирање за 5 профили Конструкција од алуминиум Willе ја почувствувате разликата Популарната механичка тастатура за игри претрпе понатамошен развој што ќе ја промени вашата игра. Внесете ја новата безжична цел со Razer BlackWidow V3 Pro - со 3 режими за поврзување за незаменлива разноврсност и задоволувачко искуство со игри што се состои од клучеви со најдобра класа и копчиња со целосна висина. Razer HyperSpeed ​​конекција за беспрекорни перформанси за безжични игри. Благодарение на Bluetooth, можете да поврзете до 3 уреди - непречено префрлување помеѓу нив со еден прекинувач. Одвојлив USB-C кабел за полнење за време на употребата. Razer Hyperspeed безжична технологија Лидер на пазарот - Razer Hyperspeed е најбрзата безжична технологија. Вие дури и нема да сфатите дека играте со безжична тастатура со неа. Тоа е 25% побрзо од која било друга технологија за безжични игри. Доволно е стабилен. На кратко, идеална врска за вашата игра. Razer Green прекинувачи Тастатурата ги користи многу популарните Razer Green прекинувачи, кои даваат одлични повратни информации. Покрај тоа, тие можат да управуваат со над 80 милиони кликови, така што дури и најстрасните играчи ќе траат долго. Секој клуч има тактилно влијание и карактеристичен звук на кликнување, заедно со оптимизирана контрола и точки за ресетирање за најдобра изведба во класата. Razer Chroma RGB Прилагодете ја оваа тастатура за игри со позадинско осветлување RGB со повеќе од 16,8 милиони бои и збир на ефекти за избор. Уживајте во уште поголема потопување во вашите игри со динамични ефекти на осветлување што се појавуваат кога играте повеќе од 150 наслови интегрирани во Chroma, како што се Fortnite, Apex Legends, Warframe и многу повеќе. Клучни својства Безжичен глушец за игри. 3 режими на поврзување. Razer HyperSpeed ​​технологија. Bluetooth за поврзување до 3 уреди. Одвојлив USB-C кабел. Razer Green механички прекинувачи. Осветлување на Razer Chroma, до 16,8 милиони бои. Ергономски одмор во зглобот. Конструкција од алуминиум. Складирање до 5 профили.
Алтернатива: :
Razer Green
Задно светло:
По, По
Внесете:
Еден ред
Формат на тастатура:
Стандарден (100%)
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Влез: :
Влез:
Код на производителот:
RZ03-03530100-R3M1
Код:
RZ03-03530100-R3M1
Време на одговор [ms]:
1
Конектор:
USB
Врски:
Врски:
Тип на прекинувач::
Тип на прекинувач:
Тип на осветлување:
Тип на осветлување:
Тип на тастатура:
Razer Green
Марка на приклучокот: :
Razer
Клучна поддршка:
По
Боја:
ЦРНО, ЦРНО
Боја на задното светло::
RGB
Боја на грбот:
RGB
Боја на клучот:
ЦРНО
Без кабел:
По
Па тела::
Специјална опрема:
Мултимедијални клучеви, Специјална опрема:
Поднесување::
US
Цел::
игри
Пеша [g]:
Тежина [г]:
Рачен дел::
Производител:
Razer, Razer
Рангирање / приказ:
US
Преврти се:
Н-клуч
Преврти::
Преврти:
Сектор switch-it::
Клик
Синхронизација на RGB:
Razer Chroma, Razer Chroma
Копчиња за смена:
Висок
Безжична технологија:
Bluetooth, радиофреквенција
Безжична технологија::
Безжична технологија:
Длабочина [mm]::
157,9
Дебелина [mm]:
Дебелина [mm]:
Веб-страница на производителот:
Razerzone.com
Лева замена::
Лева замена:
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
8886419345299
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Тастатура Razer BlackWidow V3 Pro, црна
292.43 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ