1 / 4
E shitur
Foto e Tastierë CONNECT IT Neo, CZ/SK
Foto e Tastierë CONNECT IT Neo, CZ/SK
Foto e Tastierë CONNECT IT Neo, CZ/SK
Foto e Tastierë CONNECT IT Neo, CZ/SK

Tastierë CONNECT IT Neo, CZ/SK

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
30.64 €
25.77 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 24.55 €
Ju kurseni 4.86 €
-16%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Tastiera CONNECT IT Neo Compact është ëndrra e secilit person të apasionuar pas lojërave.Përmban opsione për mbajtjen në mend të ndonjë funksioni që dëshironi ta zgjedhni ju. Ka kabllo me gjatësi 1.8 m dhe lidhet me pajisje përmes portit USB. Për më tepër, tastiera ka dimensione 360 x 39 x 136mm.
Drita e pasme:
✔, ✔
Enter:
Dvourádkový
Formati i tastierës:
Pa pjesë numerike (TKL/80%), Pa numerikë (TKL / 80%)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Inputet:
me dy vija
Kodi i prodhuesit:
CKB-3589-CS
Lansuar:
2. 3. 2021
Lidhës:
USB
Lidhje:
Me tela
Lloji i ndërprerësit:
Membranë
Lloji i ndriçimit:
E zezë
Në dispozicion nga:
25. 2. 2021
Ngjyra:
Zezë, Zezë
Ngjyra e dritës së pasme:
Shumëngjyrëshe
Ngjyra e pasme:
Shumëngjyrëshe
Ngjyra e tasteve:
Zezë
Paraqitja:
CZ, SK
Përcaktimi:
Lojra
Pesha [g]:
734
Prodhuesi:
CONNECT IT, CONNECT IT
Renditja/shfaqja:
CZ, SK
Rollover:
8-key
Rrokullisje:
8-çelës
Tasti Shift:
Dlouhý
Thellësia [mm]:
136
Trashësia [mm]:
136
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
Zhvendosje majtas:
e gjatë
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8595610628307
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Tastierë CONNECT IT Neo, CZ/SK
25.77 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo