1 / 6
Слика на Тастатура Logitech K120
Слика на Тастатура Logitech K120
Слика на Тастатура Logitech K120
Слика на Тастатура Logitech K120
Слика на Тастатура Logitech K120
Слика на Тастатура Logitech K120

Тастатура Logitech K120

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
25.55 €
22.59 €
со ДДВ Без ДДВ 21.52 €
Заштеди 2.96 €
-12%

Само уште 7
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
19 јули 2024 - 20 јули 2024
Македонија, други
20 јули 2024 - 22 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи. Елегантната тастатура со класичен изглед без додадени мултимедијални копчиња е ултра-богата со стандарден распоред на копчиња. Исто така, лесно е да се инсталира на Windows XP, Vista и 7 оперативни системи, само приклучете се на USB и можете да работите. Клучевите се со низок профил и се поотпорни на истурање (тестирани за 60 ml течност). Исто така, подобрена е отпорноста на механичко абење, и според производителот, клучевите треба да издржат до 10 милиони притискања. За работа, сигурно ќе ја цените многу тивката работа на копчињата. Димензиите на тастатурата се 450 x 155 x 23,5 mm, вклучувајќи ги и продолжените нозе, а неговата тежина е 550 g.

Код на производителот:
920-002485
Лансиран:
10 мај 2011 година
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB
Пеша [g]:
550
Рангирање / приказ:
CZ
Ширина [мм]:
450
Производител:
Logitech
Веб-страница на производителот:
Logitech.com
Тип на тастатура:
Мембрана
Висина [mm]:
23,5
Дебелина [mm]:
155
Должина на кабел [m]:
1,5
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5099206020696
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Тастатура Logitech K120
22.59 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ