1 / 13
Продадено
Слика на Тастатура Logitech G915 TKL Lightspeed, GL Tactile, US црна
Слика на Тастатура Logitech G915 TKL Lightspeed, GL Tactile, US црна
Слика на Тастатура Logitech G915 TKL Lightspeed, GL Tactile, US црна
Слика на Тастатура Logitech G915 TKL Lightspeed, GL Tactile, US црна
Слика на Тастатура Logitech G915 TKL Lightspeed, GL Tactile, US црна
Слика на Тастатура Logitech G915 TKL Lightspeed, GL Tactile, US црна
Слика на Тастатура Logitech G915 TKL Lightspeed, GL Tactile, US црна
Слика на Тастатура Logitech G915 TKL Lightspeed, GL Tactile, US црна
Слика на Тастатура Logitech G915 TKL Lightspeed, GL Tactile, US црна
Слика на Тастатура Logitech G915 TKL Lightspeed, GL Tactile, US црна
Слика на Тастатура Logitech G915 TKL Lightspeed, GL Tactile, US црна
Слика на Тастатура Logitech G915 TKL Lightspeed, GL Tactile, US црна
Слика на Тастатура Logitech G915 TKL Lightspeed, GL Tactile, US црна

Тастатура Logitech G915 TKL Lightspeed, GL Tactile, US црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
167.20 €
со ДДВ Без ДДВ 159.23 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи. Внимателно изработената тастатура изработена од првокласни материјали се карактеризира со уникатен изглед, издржливост, екстра високи перформанси и врвни функции. Дизајниранa е за удобност од прва класа дури и за време на интензивни игри. Издржливост до 40 часа со 100% осветленост. Американски распоред, големина 368 x 150 x 22 mm.
Гаранција за производителот:
1 година
Време на одговор [ms]:
1
Задно осветлување:
По
Без кабел:
По
Плетен кабел:
Боја на клучот:
ЦРНО
Дебелина [mm]:
150
Должина на кабел [m]:
1.8
Конектор:
USB
Веб-страница на производителот:
logitech.com
Рангирање / приказ:
US
Безжична технологија:
Bluetooth, радиофреквенција
Специјална опрема:
Мултимедијални клучеви
Внесете:
двореден...
Rollover:
Н-клуч...
Копчиња за смена:
долг...
Тип на тастатура:
GL тактилни, механички
Формат на тастатура:
Без нумерички дел (TKL / 80%)
Синхронизација на RGB:
Logitech Lightsync
Боја:
Град
Боја на грбот:
RGB
EAN:
5099206088825
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Тастатура Logitech G915 TKL Lightspeed, GL Tactile, US црна
167.20 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ