1 / 7
Продадено
Слика на Genesis RX85 Тастатура, Kailh Brown, САД
Слика на Genesis RX85 Тастатура, Kailh Brown, САД
Слика на Genesis RX85 Тастатура, Kailh Brown, САД
Слика на Genesis RX85 Тастатура, Kailh Brown, САД
Слика на Genesis RX85 Тастатура, Kailh Brown, САД
Слика на Genesis RX85 Тастатура, Kailh Brown, САД
Слика на Genesis RX85 Тастатура, Kailh Brown, САД

Genesis RX85 Тастатура, Kailh Brown, САД

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
98.81 €
82.58 €
со ДДВ Без ДДВ 78.65 €
Заштеди 16.22 €
-16%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Забелешка: Нумеричката тастатура има чешки симболи. Механичка тастатура Genesis RX85, дизајнирана е за удобна и квалитетна игра со часови. Тастатурата е опремена со моќни прекинувачи кои обезбедуваат многу брзо време на одговор и сигурна работа на копчиња со животен век до 50 милиони кликања. Ефективно RGB осветлување со 20 режими. Стабилен, американски модел на тастатура, USB, 1,6 m кабел, Содржи подвижен дел за раце.
Конектори:
USB
Кабел со плетени калеми:
По
Внесете:
А линија
Рангирање на изгледот:
US
Должина на кабел м:
1.6
Боја на клучот:
ЦРНО
Боја:
ЦРНО
Тип на тастатура:
Каил Браун, механичар
Гаранција за производителот:
1 година
EAN:
5901969407945
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Genesis RX85 Тастатура, Kailh Brown, САД
82.58 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ