1 / 2
Слика на Тастатура C-TECH Arcus, CZ / SK, црна
Слика на Тастатура C-TECH Arcus, CZ / SK, црна

Тастатура C-TECH Arcus, CZ / SK, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
19.31 €
со ДДВ Без ДДВ 18.39 €

Само уште 3
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
26 јули 2024 - 27 јули 2024
Македонија, други
27 јули 2024 - 29 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи.

C-TECH игри тастатура Arcus со позадинско осветлување C-TECH се занимава со производство на додатоци за игри, како што се глувци, тастатури, ормани, слушалки и многу повеќе. Компанијата нуди квалитетни, но достапни производи, во овој случај игричка тастатура Arcus GKB-15. Игри со тастатура Arcus GKB-15 нуди целосно осветлено копче во бои на виножито. Се разбира, задното осветлување може да се исклучи. Тастатурата има USB конектор што овозможува да се поврзе со повеќето уреди. Тастатурата нуди етикети и карактери на Чешка / Словачка.

Гаранција за производителот:
1 година
Игра:
По
Задно осветлување:
По
Боја:
ЦРНО
Боја на клучот:
ЦРНО
Ширина [мм]:
460
Конектор:
USB
Дебелина [mm]:
172
Рангирање / приказ:
CZ, SK
Тип на тастатура:
Мембрана
Должина на кабел [m]:
1,6
Боја на грбот:
Шарени...
Технологија:
USB-A
Датум на лансирање:
9. 8. 2017
Пеша [g]:
523,8
Наменето за:
компјутер
EAN:
8594125008994
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Тастатура C-TECH Arcus, CZ / SK, црна
19.31 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ