1 / 3
Слика на Мрежен Switch Zyxel GS1920-24HP
Слика на Мрежен Switch Zyxel GS1920-24HP
Слика на Мрежен Switch Zyxel GS1920-24HP

Мрежен Switch Zyxel GS1920-24HP

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
36,190 MKD.
33,390 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 28,297 MKD.
Заштеди 2,800 MKD.
-8%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
11 декември 2023 - 18 декември 2023
Македонија, други
11 декември 2023 - 19 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Rackmount (за монтирање на полица)
Пое:
По
MAC адреса:
16 000
Број на комбинирани порти Gbps:
4
Број на LAN конектори 1000 Mbps:
24
Функции:
QoS, VLAN
Пое поддржани стандарди:
802.3af, 802.3at
Управување со веб:
По
Код:
GS192024HPV2-EU0101F
Пеша кг:
2.8
Консуми Ш:
463.5
Ширина mm:
441
Висина mm:
44.5
Дебелина мм:
200
Доверливост:
100 %
Максимална брзина на пренос на Gbps:
56
Поддржана брзина Mb s:
1000
Број на надворешни пое-порти:
24
PoE буџет W:
375
Лансиран на:
16. 10. 2019
Производител:
Зиксел
Веб-страница на производителот:
Zyxel.com
EAN:
4718937601936
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Мрежен Switch Zyxel GS1920-24HP
33,390 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ