1 / 2
E shitur
Foto e Karikues makine SWISSTEN, 1xUSB-C PD, 1xUSB, 5A, Super Charge, 32.5W, i zi + kabllo USB-C, 1.2m, e zezë
Foto e Karikues makine SWISSTEN, 1xUSB-C PD, 1xUSB, 5A, Super Charge, 32.5W, i zi + kabllo USB-C, 1.2m, e zezë

Karikues makine SWISSTEN, 1xUSB-C PD, 1xUSB, 5A, Super Charge, 32.5W, i zi + kabllo USB-C, 1.2m, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
22.53 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 19.09 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky karikues makine nga SWISSTEN është një ndihmës i shkëlqyeshëm për udhëtime dhe pushime, ku mund të karikoni lehtësisht dhe shpejt pajisjet tuaja gjatë ngasjes. Ju thjesht e futni atë në një makinë, karvan ose kamion. Ju nuk keni pse të merreni me ndonjë instalim të gjatë, thjesht lidhni karikuesin në automjet përmes prizës së çakmakut. Me ndihmën e portave USB, të cilat janë të pajisura me teknologji moderne për karikim të shpejtë, ju mund të karikoni deri në dy pajisje në të njëjtën kohë. Karikuesi është bërë nga materiale me cilësi të lartë që garantojnë jetë të gjatë dhe qëndrueshmëri të lartë. Paketa përfshin një kabllo USB-C të gjatë 1.2 m.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celular
Numri i lidhësve USB:
2
Për makinë:
Karikim pa kabllo:
Jo
Karikim të shpejtë:
Kodi:
20116100
Mbështet Power Delivery:
Energjia maksimale A:
4.5
Lloji i fundit të kabllos:
USB-C
Lansuar:
29. 1. 2021
Lidhës:
USB, USB-C
Prodhuesi:
SWISSTEN
Ueb-i i prodhuesit:
Swissten.com
Ngjyra:
Zezë
EAN:
8595217475328
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Karikues makine SWISSTEN, 1xUSB-C PD, 1xUSB, 5A, Super Charge, 32.5W, i zi + kabllo USB-C, 1.2m, e zezë
22.53 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo