1 / 1
Продадено
Слика на SWISSTEN кабел, USB-C - microUSB, 0,4m, црна

SWISSTEN кабел, USB-C - microUSB, 0,4m, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
15.06 €
14.44 €
со ДДВ Без ДДВ 12.24 €
Заштеди 0.62 €
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
20. 11. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
MicroUSB, USB-C
Код:
71506510
Должина м:
0.4
Производител:
SWISSTEN
Веб-страница на производителот:
Swissten.com
Боја:
ЦРНО
Вид на кабел:
Податоци
EAN:
8595217471887
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
SWISSTEN кабел, USB-C - microUSB, 0,4m, црна
14.44 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ