1 / 8
E shitur
Foto e Karrige Cougar Armor Pro, e zezë / e portokalltë
Foto e Karrige Cougar Armor Pro, e zezë / e portokalltë
Foto e Karrige Cougar Armor Pro, e zezë / e portokalltë
Foto e Karrige Cougar Armor Pro, e zezë / e portokalltë
Foto e Karrige Cougar Armor Pro, e zezë / e portokalltë
Foto e Karrige Cougar Armor Pro, e zezë / e portokalltë
Foto e Karrige Cougar Armor Pro, e zezë / e portokalltë
Foto e Karrige Cougar Armor Pro, e zezë / e portokalltë

Karrige Cougar Armor Pro, e zezë / e portokalltë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
340.25 €
327.28 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 277.36 €
Ju kurseni 12.97 €
-4%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo karrige me dizajn ergonomik ju mundëson që të qëndroni në kompjuterin tuaj me orë të tera me rehati absolute. Përjetoni kënaqësinë e videolojërave pa u brengosur për kurrizin tuaj. Është e krijuar nga mbulesa e lëkurës së kualitetit të lartë PVC e zbukuruar me ngjyrë të zezë dhe të portokalltë, mund të kërryset deri në 180 °. Ka korniza të çelikta që mund të mbajnë deri në 120 kg dhe vjen me pushueset e dorës që mund të lëvizin e të rehatohen sipas dëshirës tuaj.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4715302442972
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Karrige Cougar Armor Pro, e zezë / e portokalltë
327.28 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo