1 / 6
E shitur
Foto e Karrige Cougar Ranger XB, e zezë / gjelbërt
Foto e Karrige Cougar Ranger XB, e zezë / gjelbërt
Foto e Karrige Cougar Ranger XB, e zezë / gjelbërt
Foto e Karrige Cougar Ranger XB, e zezë / gjelbërt
Foto e Karrige Cougar Ranger XB, e zezë / gjelbërt
Foto e Karrige Cougar Ranger XB, e zezë / gjelbërt

Karrige Cougar Ranger XB, e zezë / gjelbërt

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
497.49 €
458.58 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 388.63 €
Ju kurseni 38.90 €
-8%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Karrige e lojrave e veshur me lëkurë PVC, e rehatshme dhe e qëndrueshme. Kjo karrige është krijuar për lojtarët e konzolave, lojtarët me pajisje mobile apo kontrollues. Kjo karrige ka kornizë çeliku dhe mundësi të palosjes së ulëses në intervalin prej 95° deri në 160°. Kapaciteti i ngarkesës është 160 kg. Pesha e karriges është 31 kg. Përmasat: 740 x 1025 x 840 mm.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
EAN:
4710483770548
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Karrige Cougar Ranger XB, e zezë / gjelbërt
458.58 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo