1 / 4
Продадено
Слика на Wacom One Creative Pen Display, бела
Слика на Wacom One Creative Pen Display, бела
Слика на Wacom One Creative Pen Display, бела
Слика на Wacom One Creative Pen Display, бела

Wacom One Creative Pen Display, бела

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
29,890 MKD.
19,690 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 16,686 MKD.
Заштеди 10,200 MKD.
-35%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
8. 1. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Ниво на притисок:
4096
Код:
DTC133W0B
Пеша г.:
1
Производител:
Ваком
Веб-страница на производителот:
Wacom.com
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
4949268622592
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Wacom One Creative Pen Display, бела
19,690 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ