1 / 5
E shitur
Foto e Mbajtëse për altoparlant Stell SHO 5030
Foto e Mbajtëse për altoparlant Stell SHO 5030
Foto e Mbajtëse për altoparlant Stell SHO 5030
Foto e Mbajtëse për altoparlant Stell SHO 5030
Foto e Mbajtëse për altoparlant Stell SHO 5030

Mbajtëse për altoparlant Stell SHO 5030

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
12.81 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 10.85 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Në rastin e produktit STELL SHO 5030, është një mbajtëse altoparlanti, që është projektuar për montim në mur me një pjerrësi në intervalin - 90 ° deri + 90 °, rrotullim 360 ° dhe një profil prej 86 mm. Përmasat e mbajtëses janë 142 x 86 mm (lartësia x thellësia). Kapaciteti maksimal i ngarkesës së saj është 3.5 kg. Instalimi është shumë i thjeshtë dhe janë përfshirë të gjitha aksesorët e nevojshëm.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Rrotullimi:
Lartësia [mm]:
142
Kapaciteti maksimal [kg]:
3.5
Trashësia [mm]:
86
Mbajtëse për:
Altoparlantë
Lloji i mbajtëses:
Për mur
Lëvizshme:
EAN:
8590669296538
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbajtëse për altoparlant Stell SHO 5030
12.81 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo