1 / 12
E shitur
Foto e SSD WD Black SN750, M.2 - 2TB
Foto e SSD WD Black SN750, M.2 - 2TB
Foto e SSD WD Black SN750, M.2 - 2TB
Foto e SSD WD Black SN750, M.2 - 2TB
Foto e SSD WD Black SN750, M.2 - 2TB
Foto e SSD WD Black SN750, M.2 - 2TB
Foto e SSD WD Black SN750, M.2 - 2TB
Foto e SSD WD Black SN750, M.2 - 2TB
Foto e SSD WD Black SN750, M.2 - 2TB
Foto e SSD WD Black SN750, M.2 - 2TB
Foto e SSD WD Black SN750, M.2 - 2TB
Foto e SSD WD Black SN750, M.2 - 2TB

SSD WD Black SN750, M.2 - 2TB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
330.52 €
234.88 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 223.70 €
Ju kurseni 95.64 €
-29%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky hard disk i fuqishëm me performancë të lartë është i tipit SSD me format M.2 2280 dhe ofron kapacitet 2TB. Shpejtësia e leximit ka vlerë 3400 MB/s ndërsa e shkrimit 2900 MB/s. Ka mundësinë e ndërrimit midis opsioneve për ruajtje të energjisë dhe opsionit për lojë. Është tejet rezistent ndaj impakteve dhe shokut.

Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.
Lansuar:
13. 6. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
M.2 PCI-Express NVMe
Formati i diskut:
M.2 2280
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Modeli i diskut:
3D, Brendshëm, SSD
Leximet IOPS:
480 000
Hyrjet IOPS:
550 000
Kodi:
WDS200T3XHC
Gjerësia mm:
24.2
Lartësia mm:
8.1
Trashësia mm:
80
Pesha g:
33.2
Kapaciteti i diskut [GB]:
2000
Shpejtësia e leximit MBs:
3400
Shpejtësia e shkrimit MBs:
2900
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria MTTF:
1.75
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria TBW:
1200
MTTF apo MTBF [milion orë]::
1.75
Prodhuesi:
Western Digital
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com
EAN:
718037866635
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
SSD WD Black SN750, M.2 - 2TB
234.88 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo