1 / 7
Foto e Disk SSD Transcend SSD370S, 128GB
Foto e Disk SSD Transcend SSD370S, 128GB
Foto e Disk SSD Transcend SSD370S, 128GB
Foto e Disk SSD Transcend SSD370S, 128GB
Foto e Disk SSD Transcend SSD370S, 128GB
Foto e Disk SSD Transcend SSD370S, 128GB
Foto e Disk SSD Transcend SSD370S, 128GB

Disk SSD Transcend SSD370S, 128GB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
93.86 €
76.03 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 72.40 €
Ju kurseni 17.83 €
-19%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Disku SSD Transcend SSD370S kombinon zgjidhjet e lehta, fuqinë dhe shpejtësinë. Kjo është seri e kompakt disqeve rezistente ndaj rënies dhe vibrimit, duke e bërë atë ideal për laptopin tuaj. Disku është i pajisur me teknologjinë më të re e cila e redukton konsumin e hapësirës së diskut. Për të maksimizuar performancën, hard disku SSD përdor një SATA me 6Gb/s. Ky disk është rreth 3 herë më i shpejtë sesa hard disqet tradicionale, kështu, e gjithë puna juaj do të jetë shumë më e shpejtë, qoftë në ndezjen e sistemit, përdorimin e aplikacioneve të ndryshme apo transferimin e të dhënave. SDD-ja ka madhësi prej 2.5" dhe ka kapacitet prej 128 GB.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
MLC:
NCQ:
TRIM:
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
550
Modeli i diskut:
Brendshëm
Lartësia [mm]:
6.8
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
170
Jetëgjatësia [TBW]:
52, 52
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Konektor IOPS:
40000
Leximet IOPS:
70000
Formati i diskut:
2,5
Data e lansimit:
29 Prill 2015, 29. 4. 2015
Kapacitet i SSD:
MLC
Memoria SSD:
MLC
Ndërfaqet:
SATA 6Gb/s
Lexim i rastësishëm [IOPS]:
70 000
Hyrja e rastësishme IOPS:
40 000
Kodi i prodhuesit:
TS128GSSD370S
EAN:
760557832447
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Disk SSD Transcend SSD370S, 128GB
76.03 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo