1 / 3
E shitur
Foto e SSD Seagate FireCuda 520, M.2 - 500GB
Foto e SSD Seagate FireCuda 520, M.2 - 500GB
Foto e SSD Seagate FireCuda 520, M.2 - 500GB

SSD Seagate FireCuda 520, M.2 - 500GB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
127.90 €
121.41 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 115.63 €
Ju kurseni 6.48 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
FireCuda 520 SSD u krijua dhe u ndërtua posaçërisht për nevojat e lojtarëve profesionistë. Sa larg mund të shkoni me një SSD lojrash të dizajnuar për nivelet kryesore të të dhënave, lojrat e nivelit të lartë dhe përgjigjen më të ulët? Avantazhet e Seagate FireCuda 520 SSD Cilësia e provuar e Seagate për shumë vite Formati M.2 2280 Shpejtësia e leximit / shkrimit deri në 5000/2500 MB / s Ndërfaqe PCIe Gen4 x4, NVMe 1.3 Krijuar posaçërisht për lojtarët Shpejtoni performancën tuaj të lojrave FireCuda 520 SSD jep shpejtësinë më të shpejtë të ruajtjes së lojrave në PC, kështu që ju të mund të shpenzoni më pak kohë në ngarkimin e niveleve dhe hartave, më pak sekonda për t'u përgjigjur dhe për të zvogëluar prerjen në lojërat e botës së hapur. Përdorni SeaTools SeaTools SSD është softuer falas nga Seagate që teston dhe analizon disqet. Është plotësisht i sigurt dhe i lehtë për t’u instaluar në sistemin tuaj. Përdoret për monitorimin dhe menaxhimin e gjendjes të diskut.

Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Vendi i prodhimit:
Tailand
EAN:
8719706019989
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
SSD Seagate FireCuda 520, M.2 - 500GB
121.41 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo