1 / 7
Продадено
Слика на SSD диск Kingston Now UV500 2,5 ”, 1920 GB
Слика на SSD диск Kingston Now UV500 2,5 ”, 1920 GB
Слика на SSD диск Kingston Now UV500 2,5 ”, 1920 GB
Слика на SSD диск Kingston Now UV500 2,5 ”, 1920 GB
Слика на SSD диск Kingston Now UV500 2,5 ”, 1920 GB
Слика на SSD диск Kingston Now UV500 2,5 ”, 1920 GB
Слика на SSD диск Kingston Now UV500 2,5 ”, 1920 GB

SSD диск Kingston Now UV500 2,5 ”, 1920 GB

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
368.14 €
356.78 €
со ДДВ Без ДДВ 339.79 €
Заштеди 11.36 €
-3%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
SATA 6Gb / s
Формати и дискусија:
2.5
Наменето за:
Лаптоп, компјутер
Читања на IOPS:
79 000
Записи на IOPS:
6 000 000
Код:
SUV500/1920G
Ширина mm:
69,85
Висина mm:
7+
Дебелина мм:
100,1
Пеша г.:
52
Капацитети GB:
1920
Брзина на читање на МБ:
520
Брзина на пишување MB:
500
Долготрајност Трајност TBW:
800
Лансиран на:
8. 5. 2019
Dивотен век Трајност милиони часови:
1
SSD меморија на дискот:
3D TLC
Производител:
Кингстон
Веб-страница на производителот:
Kingston.com
Modeli i diskut:
ВНАТРЕШНА, SSD
EAN:
740617273816
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
SSD диск Kingston Now UV500 2,5 ”, 1920 GB
356.78 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ