1 / 1
Продадено
Слика на SSD  диск ADATA Ultimate SU750, 2,5 "; - 512 GB

SSD диск ADATA Ultimate SU750, 2,5 "; - 512 GB

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
59.87 €
55.00 €
со ДДВ Без ДДВ 52.38 €
Заштеди 4.87 €
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Vendi i prodhimit:
EAN:
4710273770673
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
SSD диск ADATA Ultimate SU750, 2,5 "; - 512 GB
55.00 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ