1 / 1
Продадено
Слика на Кабел Solarix Patch CAT6 UTP LSOH 2m, non snag proof

Кабел Solarix Patch CAT6 UTP LSOH 2m, non snag proof

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
9.57 €
6.33 €
со ДДВ Без ДДВ 5.36 €
Заштеди 3.24 €
-34%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
10. 5. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
28790209
Должина м:
2
Производител:
Соларикс
Боја:
Град
EAN:
8595684701784
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кабел Solarix Patch CAT6 UTP LSOH 2m, non snag proof
6.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ