1 / 2
Продадено
Слика на Sencor Слушалки SEP 432, бели
Слика на Sencor Слушалки SEP 432, бели

Sencor Слушалки SEP 432, бели

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
27.42 €
25.80 €
со ДДВ Без ДДВ 21.86 €
Заштеди 1.62 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Висококвалитетни слушалки доставуваат висококвалитетен стерео звук на сите страствени слушатели. Затворена конструкција во ергономски облик со нежно наполнети ушни капаци и мека лента за на глава, добро се вклопува дури и при слушање подолго време. Клучни својства: Висококвалитетен стерео звук Удобно за носење Преклопна конструкција Длабока испорака на бас, богати средни тонови и јасни височини
Импеданса [Ом]:
32
Боја:
Бело
Конектор:
3,5 мм (TRRS)
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Микрофон:
интегриран, интегриран
Код на производителот:
8590669287970
Максимален опсег на фреквенција [kHz]:
20
Должина на кабел [m]:
1.2, 1,2
Код:
8590669287970
Чувствителност [dB / SLP]:
-42
Производител:
Сензор, Сензор
Минимален опсег на фреквенција [Hz]:
18
Тип слушатели:
За главата
Големина на звучникот [мм]:
40
EAN:
8590669287970
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Sencor Слушалки SEP 432, бели
25.80 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ