1 / 4
Продадено
Слика на Слушалки со микрофон Yenkee YHP 3010 HORNET, жолта
Слика на Слушалки со микрофон Yenkee YHP 3010 HORNET, жолта
Слика на Слушалки со микрофон Yenkee YHP 3010 HORNET, жолта
Слика на Слушалки со микрофон Yenkee YHP 3010 HORNET, жолта

Слушалки со микрофон Yenkee YHP 3010 HORNET, жолта

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
45.27 €
42.02 €
со ДДВ Без ДДВ 35.61 €
Заштеди 3.24 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
YHP 3010
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
2
Минимален опсег на фреквенција [Hz]:
20
Максимален опсег на фреквенција [kHz]:
20
Импеданса [Ом]:
32
Чувствителност [dB - SLP]:
102
Игра:
По
Микрофон:
По
Тип слушатели:
слушалки
Големина на звучникот [мм]:
40
Производител:
YENKEE
Платформа:
PC
Конектор:
3,5 mm (TRS)
Должина на кабел [m]:
2,4
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8590669172566
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Слушалки со микрофон Yenkee YHP 3010 HORNET, жолта
42.02 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ