1 / 4
E shitur
Foto e Dëgjuese TCL SOCL 300 BT
Foto e Dëgjuese TCL SOCL 300 BT
Foto e Dëgjuese TCL SOCL 300 BT
Foto e Dëgjuese TCL SOCL 300 BT

Dëgjuese TCL SOCL 300 BT

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
60.06 €
40.36 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 34.21 €
Ju kurseni 19.70 €
-33%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Stili dhe performanca janë atributet kryesore të dëgjueseve TCL SOCL 300 BT. Ato mbështesin wireless dhe teknologjinë Bluetooth v5.0. Kontrollohen përmes butonave në kabllo. Kanë mikrofon të integruar. Frekuenca e tyre varion nga 10 Hz- 23 kHz, ndjeshmëria 104 dB, impedanca 28 omë. Mbajnë baterinë 17 orë. Pako përfshin edhe kabllo dhe goma rezervë.
Lansuar:
22. 5. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologji Wireless:
Bluetooth v5.0
Pa kabllo:
Mikrofon:
I integruar
Pajisje speciale:
Kabllo, goma zëvendësuese
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Komanda e zërit:
Në kabllo
Kodi:
SOCL300BTBK-EU
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
17
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
10
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
23
Ndjeshmëri dB - SLP:
104
Impedancë Ohm:
28
Madhësia e altoparlantëve mm:
9
Prodhuesi:
TCL
Ueb-i i prodhuesit:
Tcl.eu
Ngjyra:
Zezë
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Dëgjuese TCL SOCL 300 BT
40.36 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo