1 / 2
Продадено
Слика на Слушалки SWISSTEN SuperBass YS900, сребрено / бело
Слика на Слушалки SWISSTEN SuperBass YS900, сребрено / бело

Слушалки SWISSTEN SuperBass YS900, сребрено / бело

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
19.31 €
со ДДВ Без ДДВ 16.36 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
24. 6. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Микрофон:
интегриран
Тип слушатели:
Слушалки
Код:
933052
Должина на кабел м:
1.2
Минимален опсег на фреквенција Hz:
20
Максимален опсег на фреквенција kHz:
20
Чувствителност dB - SLP:
96
Импеданса Ом:
32
Производител:
SWISSTEN
Веб-страница на производителот:
Swissten.com
Боја:
Сребрена - бела
Конектор:
3,5 мм (TRRS)
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Слушалки SWISSTEN SuperBass YS900, сребрено / бело
19.31 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ