1 / 6
E shitur
Foto e Kufje SWISSTEN Hurricane, të hirta
Foto e Kufje SWISSTEN Hurricane, të hirta
Foto e Kufje SWISSTEN Hurricane, të hirta
Foto e Kufje SWISSTEN Hurricane, të hirta
Foto e Kufje SWISSTEN Hurricane, të hirta
Foto e Kufje SWISSTEN Hurricane, të hirta

Kufje SWISSTEN Hurricane, të hirta

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
72.78 €
69.54 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 58.93 €
Ju kurseni 3.24 €
-4%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
A po kërkoni kufje të rehatshme me një gamë të tërë funksionesh? Ju paraqesim kufjet Swissten Hurricane. Do të shijoni shumë muzikën tuaj të preferuar jo vetëm nga celulari juaj, por edhe nga radio! Kufjet kanë një marrës FM të integruar, falë të cilit mund të akordoheni në radiot e disponueshme. Përveç kësaj, ato mund të luajnë muzikë nga kartat e memories. Sidomos kur lëvizni, kabllot nga kufjet klasike janë të pakëndshme. Në vend të kësaj, kënaquni me dëgjimin pa kabllo me kufjet Swissten Hurricane, të cilat lidhen përmes teknologjisë Bluetooth 4.2, me një gamë prej rreth 10 metrash. Dhe kur t’i heqësh nga koka, kufjet mund të palosen bukur. Kufjet kanë një interval frekuencash prej 18 Hz - 22 kHz, altoparlantë me diametër 40 mm, dhe impedancë 28 Ohm. Bateria e tyre zgjat për riprodhim të muzikës deri në 14 orë.
Lansuar:
24. 6. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologji Wireless:
Bluetooth v4.2
Pa kabllo:
Mikrofon:
I integruar
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Kodi:
933403
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
18
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
22
Impedancë Ohm:
28
Madhësia e altoparlantëve mm:
40
Jetëgjatësia e operimit [orë] "deri në":
14
Prodhuesi:
SWISSTEN
Ueb-i i prodhuesit:
Swissten.com
Ngjyra:
Hirtë
Lidhës:
USB-C
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
85952174708591
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kufje SWISSTEN Hurricane, të hirta
69.54 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo