1 / 2
E shitur
Foto e Kufje Sennheiser SC165 USB-C, të zeza
Foto e Kufje Sennheiser SC165 USB-C, të zeza

Kufje Sennheiser SC165 USB-C, të zeza

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
121.41 €
114.93 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 97.40 €
Ju kurseni 6.48 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kufje me cilësi të përkryera teknologjike dhe fizike për performancë të shkëlqyer profesionale komunikimi, për të dyja palët. Janë të përshtatshme për lidhje me kompjuter, smartfon dhe tablet përmes USB tipi C. Dizajni është elegant dhe mbajtja është e rehatshme pasi lëkura është e butë. Falë teknologjisë Voice Clarity ju përjetoni përvojë dëgjimi të qartë. Përmban një njësi kontrolli në-linjë që ofron çasje të shpejtë në funksione si volumi/mute/redial/përgjigje/përfundim. Palosen ashtu që mund t'i vendosni në çantë shpine apo laptopi.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ngjyra:
Zezë, Zezë
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
10
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Konektor:
USB-C
Impedancë [Ohm]:
115
Lloji i dëgjueseve:
Për kokë
Uebfaqja e prodhuesit:
sennheisercommunications.com
Kodi i prodhuesit:
4044155244847
Dizajni i kufjeve [MP]:
Shirit për kokë
EAN:
4044155244847
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kufje Sennheiser SC165 USB-C, të zeza
114.93 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo