1 / 21
Продадено
Слика на Слушалки (Bluetooth) Niceboy Hive Pods, црнa
Слика на Слушалки (Bluetooth) Niceboy Hive Pods, црнa
Слика на Слушалки (Bluetooth) Niceboy Hive Pods, црнa
Слика на Слушалки (Bluetooth) Niceboy Hive Pods, црнa
Слика на Слушалки (Bluetooth) Niceboy Hive Pods, црнa
Слика на Слушалки (Bluetooth) Niceboy Hive Pods, црнa
Слика на Слушалки (Bluetooth) Niceboy Hive Pods, црнa
Слика на Слушалки (Bluetooth) Niceboy Hive Pods, црнa
Слика на Слушалки (Bluetooth) Niceboy Hive Pods, црнa
Слика на Слушалки (Bluetooth) Niceboy Hive Pods, црнa
Слика на Слушалки (Bluetooth) Niceboy Hive Pods, црнa
Слика на Слушалки (Bluetooth) Niceboy Hive Pods, црнa
Слика на Слушалки (Bluetooth) Niceboy Hive Pods, црнa
Слика на Слушалки (Bluetooth) Niceboy Hive Pods, црнa
Слика на Слушалки (Bluetooth) Niceboy Hive Pods, црнa
Слика на Слушалки (Bluetooth) Niceboy Hive Pods, црнa
Слика на Слушалки (Bluetooth) Niceboy Hive Pods, црнa
Слика на Слушалки (Bluetooth) Niceboy Hive Pods, црнa
Слика на Слушалки (Bluetooth) Niceboy Hive Pods, црнa
Слика на Слушалки (Bluetooth) Niceboy Hive Pods, црнa
Слика на Слушалки (Bluetooth) Niceboy Hive Pods, црнa

Слушалки (Bluetooth) Niceboy Hive Pods, црнa

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
61.61 €
58.36 €
со ДДВ Без ДДВ 49.45 €
Заштеди 3.25 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Елегантни чепчиња за уши: Niceboy HIVE мешунки Подлошките Niceboy HIVE се стилски True Wireless слушалки со MaxxBass технологија кои ќе ве вовлечат во светот на музиката и ќе ве маѓепсаат со нивниот врвен дизајн. Со подлошките HIVE и ергономската кутија за полнење, исто така ќе уживате во фантастичен звук до 30 часа. Главни предности -Приклучоци за Bluetooth (безжичен) -Вистински безжични слушалки (TWS) -Спарување со автомобил (слушалките се спаруваат откако ќе се извлечат од кутијата) -издржи до 30 часа -квалитетни материјали и елегантна изработка -Паметни копчиња - мултифункционални копчиња -Одличен звук со MaxxBas - Раце- бесплатни телефонски повици -ергономска кутија за полнење Неверојатни 30 часа слушање Куќиштето за полнење на преклопување обезбедува доволно енергија за неверојатни 30 часа слушање музика. Благодарение на ергономската форма и малите димензии, удобно се вклопува во вашиот џеб. Слушалките надвор од куќиштето траат до 3 часа и за само 2 часа целосно се полнат во кутијата. LED диоди и на кутијата и на слушалките ве информираат за статусот на батеријата. Одличен звук Со HIVE мешунките дефинитивно можете да заборавите на какви било жици и само да дозволите безгрижно да се занесете на брановите на музиката. Благодарение на подобрениот чипсет и технологијата MaxxBass, слушалките нудат совршено избалансиран и целосен звук што целосно ќе ве плени. Bluetooth 4.2 обезбедува стабилна врска до растојание од 10 метри. Спарување автомобили и технологија на паметни копчиња Поврзувањето слушалки со уредот не може да биде полесно. Слушалките автоматски се спаруваат автоматски во рок од неколку секунди откако ќе бидат отстранети од кутијата, и автоматски повторно се враќаат на телефонот кога ќе ги вратите во кутијата. HIVE мешунките исто така имаат таканаречени Smart Buttons (мултифункционални копчиња), благодарение на што целата нивна контрола се наоѓа директно на слушалките. Користете ги копчињата за да пуштате или паузирате музика, да менувате песни, да ја контролирате јачината на звукот или да примате телефонски повици. Практично и удобно Слушалките за Niceboy HIVE се создадени за удобно носење, поради што избравме и лесни и удобни материјали. Во пакетот ќе најдете 2 пара чепчиња за уши со различни големини, така што слушалките навистина ќе се вклопат во секое уво. Клучни својства Со мешунките Niceboy HIVE со фреквентен одговор од 20 Hz - 20 kHz, слушањето музика е вистински мелем за ушите. Приклучоците за уши ќе одговараат на сите уши. Во случај на Niceboy HIVE мешунки, производителот исто така се фокусираше на максимално едноставна работа. Кога не ви се потребни безжични приклучоци, едноставно ги чувате во кутијата за полнење за подоцнежна употреба. Содржина на пакетот -Вистински безжични слушалки Niceboy HIVE мешунки -Кутија за полнење -USB кабел за полнење -2 големини чепчиња за уши (1x на слушалки, 1 x резервна големина) -Повеќејазични упатства (вклучително и чешки)

Дизајн на слушалки [MP]::
Слушалки
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Импеданса [Ом]:
32
Очекуван животен век [часови]::
3
Код на производителот:
Hive-pods
Код:
Hive-pods
Поврзување на MP слушалки::
Поврзување на MP слушалки:
Тип слушатели:
Слушалки, Слушање
Големина на звучникот [мм]:
8
Микрофон:
По, интегриран
Чувствителност [dB / SLP]:
92
Боја:
ЦРНО
Без кабел:
По
Па тела::
Специјална опрема:
Специјална опрема:
Пеша [g]:
80
Производител:
Добро момче, Добро момче
Максимален опсег на фреквенција [kHz]:
20
Минимален опсег на фреквенција [Hz]:
20
Безжична технологија:
Bluetooth
Безжична технологија::
Безжична технологија:
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8594182423488
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Слушалки (Bluetooth) Niceboy Hive Pods, црнa
58.36 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ