1 / 9
Foto e Kufje MSI Immerse GH50, të zeza
Foto e Kufje MSI Immerse GH50, të zeza
Foto e Kufje MSI Immerse GH50, të zeza
Foto e Kufje MSI Immerse GH50, të zeza
Foto e Kufje MSI Immerse GH50, të zeza
Foto e Kufje MSI Immerse GH50, të zeza
Foto e Kufje MSI Immerse GH50, të zeza
Foto e Kufje MSI Immerse GH50, të zeza
Foto e Kufje MSI Immerse GH50, të zeza

Kufje MSI Immerse GH50, të zeza

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
155.45 €
140.87 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 119.38 €
Ju kurseni 14.59 €
-9%

Vetëm edhe 9
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kufjet e lojrave MSI Immerse janë krijuar për t'u dhënë lojtarëve përvojën më të mirë audio. Ju do t'i dëgjoni kundërshtarët tuaj përpara se t'i shihni me tinguj kristal të qartë. Thjesht mbyllni sytë dhe lëreni që muzika juaj e preferuar të ju mahnisë plotësisht - me zërim 7.1 kanalësh, pozicionim dhe efekte të shkëlqyera dridhjeje, do të dëgjoni dhe më mirë se kurrë. Kontrolli i volumit dhe heshtjes së mikrofonit janë në dispozicion me kufjet tuaja. Gjithçka është përpunuar në mënyrë intuitive dhe ergonomike. Kompleti gjithashtu mund të paloset lehtësisht në një formë kompakte për mbajtje më të mirë dhe më të sigurt. Kufjet e mbyllura janë të pajisura me transmetues 40mm me magnete neodymium që ofrojnë një interval frekuencash nga 20 Hz deri në 20 kHz. Ato lidhen duke përdorur një ndërfaqe USB 2.0 qe cila gjendet në kabllon prej 2.2 metrash.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lojë:
Mikrofon:
I ndashëm
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Sistem zërimi 7.1:
Drita e pasme:
RGB
Komanda e zërit:
Në kabllo
Gjatësia e kabllos m:
2.2
Pesha g:
300
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Ndjeshmëri dB - SLP:
109
Impedancë Ohm:
32
Madhësia e altoparlantëve mm:
40
Lansuar më:
25. 9. 2019
Numri i lidhësve:
1
Prodhuesi:
MSI
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
Lidhës:
USB-A
EAN:
4719072655204
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kufje MSI Immerse GH50, të zeza
140.87 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo