1 / 4
Продадено
Слика на Слушалки Logitech H540
Слика на Слушалки Logitech H540
Слика на Слушалки Logitech H540
Слика на Слушалки Logitech H540

Слушалки Logitech H540

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
77.72 €
55.00 €
со ДДВ Без ДДВ 46.61 €
Заштеди 22.71 €
-29%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Слушалки - стерео слушалки со микрофон, мека облога од вешта кожа, можност за прилагодување на микрофонот во оптимална положба, удобни слушалки за уши, лесна конструкција, USB конектор.

Гаранција за производителот:
1 година
Микрофон:
По
Тип слушатели:
За канцеларијата
Веб-страница на производителот:
logitech.com
Конектор:
USB-A
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
5099206038868
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Слушалки Logitech H540
55.00 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ