1 / 4
Продадено
Слика на Слушалки Lenovo 100 In-Ear, бели
Слика на Слушалки Lenovo 100 In-Ear, бели
Слика на Слушалки Lenovo 100 In-Ear, бели
Слика на Слушалки Lenovo 100 In-Ear, бели

Слушалки Lenovo 100 In-Ear, бели

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
20.97 €
19.34 €
со ДДВ Без ДДВ 16.39 €
Заштеди 1.63 €
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
4. 9. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
1
Микрофон:
интегриран
Специјална опрема:
Гуми за замена
Тип слушатели:
Слушалки
Должина на кабел м:
1,52
Пеша г.:
11мм
Минимален опсег на фреквенција Hz:
20
Максимален опсег на фреквенција kHz:
20
Чувствителност dB - SLP:
90
Импеданса Ом:
16
Производител:
Леново
Конектор:
3,5 мм (TRRS)
EAN:
192940472099
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Слушалки Lenovo 100 In-Ear, бели
19.34 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ